Ремонт компьютеров в городе Днепр - 068 730-54-55

»

Июн 07

Ремонт компьютера на дому в городе Днепр — 068 730-54-55

Ремонт компьютеров в городе Днепр

Ремонт компьютеров, ноутбуков, в городе Днепр — Красный камень, Клочко, Фрунзенский — Ломовский — Каменский, Левобережный, Парус, Коммунар — Покровский, Березинка.

 

 

Ласкаво просимо в «Online-Service». 
В даний час в яку квартиру або офіс не зайди, обов’язково є мінімум один комп’ютер, іноді і два, і три. Вся ця комп’ютерна техніка рано чи пізно виходить з ладу. Якщо Ви потрапили в таку ситуацію, і не знаєте де провести ремонт комп’ютера в місті Дніпро, тоді дзвоніть нам за телефоном 068 730-54-55 — Денис.
Знайти нас не складно. Наша майстерня по ремонту комп’ютерів знаходиться на лівому березі в місті Дніпро, на ж / м Каменський (колишній Фрунзенський) поруч з магазином АТБ за адресою Донецьке шосе 4.

Ми розуміємо, що для сучасної людини означає ПК, тому зробимо ремонт комп’ютера в найкоротші терміни.
Також в нашому магазині Ви зможете купити комп’ютер та комплектуючі до них.

У деяких випадках ми проводимо ремонт комп’ютера на дому, але наші можливості обмежені деякими районами міста Дніпро. Отримайте детальну інформацію по телефону 068 730-54-55.
Ремонт комп’ютера в офісі в місті Дніпро наші фахівці проводять у всіх районах міста. З компаніями, організаціями, підприємствами, виробництвами ми працюємо на постійній основі і крім ремонту комп’ютерів, надаємо послуги з комплексного адміністрування офісів в місті Дніпро.
Не посилюйте проблему! Якщо в якийсь момент Ви стали розуміти, що ваш комп’ютер почав працювати нестабільно, то не ризикуйте, вимкніть його від електроживлення і дзвоніть нам в майстерню — 068 730-54-55. Затягування з ремонтом призведе до втрати інформації, подорожчання ремонту, а іноді ремонт може стати безглуздим.

З багаторічного досвіду ремонту комп’ютерів в місті Дніпро, ми зробили висновок і хочемо з вами поділитися. На наш погляд головною причиною поломки комп’ютерної техніки є забрудненість.

Зверніть увагу, що будь-який комп’ютер забивається пилом, брудом, шерстю котика чи песика який живе у вас вдома і це в 90% випадків призводить до поломки комп’ютера. Пил та сміття забиває вентиляційні решітки, вентилятори, покриває плати в слідстві чого ваш комп’ютер і його комплектуючі перегріваються і він «згорає». У нашій майстерні Ви можете зробити профілактичну чистку комп’ютера, не доводячи до виходу його з ладу.

 

 

Наши друзья:

http://windows-inform.pp.ua

http://windows-info.pp.ua

http://windows-help.pp.ua

http://online-service.pp.ua

 

Читайте также:

Восстановление удаленной информации.

 

Перейти на главную страницу сайта…